tokat airbag kontrolü

Tokat Airbag (hava yastığı) kontrolü Gelişen teknolojiyle birlikte, tüm araba modellerinde farklı sayılarda hava yastığı (airbag) sistemi kullanılmaya başlamıştır. İkinci el araba satın alacağınız zaman mutlaka airbag kontrolü yaptırmalısınız.

Tokat oto ekspertiz olarak, otomobiller üzerinde airbag dahil tüm kontrolleri yapıyoruz. Yaptığımız kontroller ile araç airbagi daha önceden hiç açılmış mı tamir görmüş mü tespit ediyoruz.

Airbag Sistemi

Airbag sistemi bulunan tüm otomobillerde, aynı tür parçalar kullanılmaktadır. Otomobilin segmentine göre airbag sayısı değişmektedir.

Airbag sisteminin temel parçaları şunlardır;

Elektronik kart (beyin)
Yastık
Tüp (infilatör)
Sensör

Her parçanın çalışma prensibi farklıdır ve kaza gibi çarpma durumlarında yastığın açılması sağlanarak, araç içerisindeki kişiyi darbelere karşı korumaya çalışmaktadır. Ekspertiz testlerimizde, tüm parçaların sağlamlığını ve çalışır olduğunu kontrol ediyoruz.

Airbag Arıza Tespiti

Tokat oto ekspertiz olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, sorunsuz görünün birçok aracın görünmeyen arızalarını tespit ediyoruz. Kullanmış olduğumuz test cihazlarımız, yeni nesil teknolojiye sahip olduğu için hassas ölçümler yapmaktadır.

Araç airbag kontrolü konusunda tecrübeli olan elemanlarımız, test cihazlarını kullanarak, tüm sistemi ayrıntılı olarak kontrol etmektedir. Test sonucu hazırladığımız raporda, tespit edilen tüm değerlere yer vererek güvenilir hizmet sunuyoruz.

Açılmış yada değişmiş airbag tespit edilebilirmi ?

Birçok araç kullanıcısı, yeni araç alırken hangi parçaların işlem gördüğünü ve değiştiğini bilmek ister.

Sektörün güvenilir firması Tokat oto ekspertiz olarak, uzman teknik personellerimiz tarafından yapılan kontroller ile airbag açılması ve değişme olup olmadığını tespit edebiliyoruz.

Tokat Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz hizmetlerinden özellikle ikinci el araç alım satım işlemleri sırasında faydalanılmaktadır. Satıcılar, kendileri oto ekspertiz yaptırarak, satış ilanına ekspertiz raporunu eklediklerinden daha rahat müşteri bulabilmektedir.

Firmamız, satıcı ya da alıcı tarafından yapılan kontrol taleplerinin tamamını yerine getirmekte ve kontrol sonrası tarafsız bir şekilde rapor hazırlamaktadır.

Güven ve Kalite Auto Kale Oto Ekspertiz Servislerinde
Firmamız, tüm otomobiller için yaptığı airbag, fren, motor, şanzıman, kaporta, boya gibi kontrol işlemlerinde, test cihazlarının belirlediği değerleri kullanarak rapor hazırlamaktadır.

Hazırladığımız raporlarda yer alan bilgiler güvenilir bilgilerdir. Oto ekspertiz işlemlerine güven ve kaliteye önem veriyoruz.

Hemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?