tokat yanal kayma testi

Tokat yanal kayma testi hizmetlerinde Tokat oto ekspertiz olarak ikinci el alım satımlarında önemli görevler üstleniyoruz. Yaptığımız testler ile alıcıların araçları en iyi şekilde tanımalarını sağlıyoruz. Yanal kayma testi, ikinci el arabalar için mutlaka yaptırılması gereken testlerden birisidir. Bu testle birlikte, kaporta, boya, fren, dyno testleri gibi diğer testleri de yaptırarak, aracı daha iyi tanıyabilir ve tüm arıza, hasar durumlarını görebilirsiniz.

Araç Yanal Kayma Testi

Tokat oto ekspertiz firması olarak, yanal kayma testlerini, araç marka ve modelleri için belirlenen fabrika değerleri ile karşılaştırarak yapıyoruz. Bu karşılaştırma ve ölçümler, bilgisayar sistemleri tarafından yapılmaktadır.

Tokat oto ekspertiz olarak ikinci el alım satımlarında önemli görevler üstleniyoruz. Yaptığımız testler ile alıcıların araçları en iyi şekilde tanımalarını sağlıyoruz.

Yanal kayma testi, ikinci el arabalar için mutlaka yaptırılması gereken testlerden birisidir. Bu testle birlikte, kaporta, boya, fren, dyno testleri gibi diğer testleri de yaptırarak, aracı daha iyi tanıyabilir ve tüm arıza, hasar durumlarını görebilirsiniz.

Tokat oto ekspertiz firması olarak, yanal kayma testlerini, araç marka ve modelleri için belirlenen fabrika değerleri ile karşılaştırarak yapıyoruz. Bu karşılaştırma ve ölçümler, bilgisayar sistemleri tarafından yapılmaktadır.

Yanal kayma testi;

Rot ayarları
Aks ayarları
Amortisör kontrolleri
Ön ve arka tekerler arasındaki uyum
Ön ve arka tekerlerin, fren sistemine etkileri test edilerek yapılmaktadır.
Nasıl Yapıyoruz?

Yanal kayma testi istenilen araçları, test bölümüne alıyor, ön tekerleri, arka tekerleri ayrı ayrı ve hep birlikte test ediyoruz. Tekerlerin dönme ve fren sistemine gösterdiği tepkiler, bilgisayar tarafından tespit edilerek, monitöre yansıtılıyor.

Rot ve aks ayarlarında bir bozukluk varsa, tespit edilen değer ile fabrika değerleri arasında karşılaştırma yapılarak, hata oranları belirleniyor. Yaptığımız test sonucunda çıkan raporda, araç için hangi onarımların yapılabileceğini belirtiyoruz.

Yapılan İşlemler

Tokat oto ekspertiz güvenilir bir firma olarak tüm işlemleri belirli bir plan dahilinde yapmaktadır. Yanal kayma testi için gelen araçlar için yaptığımız işlemler sıralı işlemlerdir.

Aracı test platformuna çıkartıyoruz ve test cihazı ile hassas değer ölçümleri yapıyoruz. Yapılan ölçümlerde, elde edilen değerler anında monitöre yansır ve yansıyan tüm bilgiler rapora işlenir.

Hazırladığımız rapor üzerinden araç sahibini bilgilendiriyor ve arıza varsa risk durumunu, neler yapılabileceğini anlatıyoruz.

Neden Tokat Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım ve satım işlemlerinde yanılmamak ve daha fazla para ödememek için oto ekspertiz işlemlerinin yaptırılması gerekiyor. Her insan, kullandığı aracın tüm özelliklerini bilmek ister.

Bizler, güvenilir bir firma olarak, araçlar üzerinde her türlü testi yaparak, orijinal olan bölümleri, sonradan işlem görmüş olan bölümleri ve arıza oluşma ihtimali olan bölümleri belirliyor ve gösteriyoruz. Tarafsız ve garantili işlemlerimizden dolayı biz diyoruz.

Hemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?