tokat araç beyninden km kontrolüAraç Beyinden KM Kontrolü

Teknolojinin hızlı gelişimi otomotiv sektörünün de elektronik sistemleri kullanmasına olanak sağlamıştır. Son yıllarda üretilen araçlarda bulunan beyin tüm elektronik ve mekanik parçaların kontrolünü sağlamaktadır. Özellikle araç beyninden KM kontrolü dahil birçok bilgiye ulaşmak mümkün hale gelmiştir.

Tokat Oto Ekspertiz olarak son teknoloji yazılımlar kullanarak her türlü aracın kilometresinin orijinal olup olmadığını çok kısa sürelerde belirliyoruz. Elektronik sistemlere sahip olan araçlarda km’nin orijinal olup olmadığını anlamanın en güvenilir yöntemi araç beyninden kontrol yapmaktır.

Araç Beyninden Km Kontrolü Nasıl Yapılır?

Her otomobil üretim firması kendi ürettiği araçların beynini kontrol edebilmek için özel yazılımlar geliştirmiştir. Bu yazılımlar lisanslı olarak kullanılmaktadır. Tokat Oto Ekspertiz hizmetlerimizde farklı üreticilerden lisans karşılığı temin edilen orijinal yazılımlar kullanılarak araçların beyin kontrolü yapıyoruz.

Araçlarda Km Neden Değiştiriliyor?

İkinci el bir araç almak isteyenlerin öncelikle dikkat ettiği hususlardan birisi kilometrenin orijinal olup olmadığıdır.

Çünkü ikinci el bir araç almak isteyenler daha az kullanılmış ve dolayısıyla kilometresi de düşük olan araçları tercih etmektedir. İkinci el bir aracın kilometresi ne kadar yüksek olur ise fiyatı da bir o kadar düşmektedir. İkinci el araç satmak isteyenler de bu bilgi dahilinde araçlarını daha yüksek bedellere satabilmek için kilometre düşürme hilesine başvurmaktadır.

Oto Ekspertiz Yaptırmak Neden Önemli?

İkinci el araç almak her zaman risk unsurları içermektedir. Bunun üzerine birde araçlar hakkında bilgi sahibi olmayan ikinci el araç alıcıları kötü niyetli satıcılar tarafından kandırılabilmektedir. İkinci el araç satışlarında en fazla karşılaşılan sorunların başında ise KM düşürülmesi olayı gelmektedir.

Tokat Oto Ekspertiz olarak ikinci el araç almak isteyen müşterilerimizin güvenli bir şekilde araç almaları için çalışıyoruz. İkinci el araç almak tüm isteyen müşterilerimize en uygun fiyat avantajlarıyla oto ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.

Hemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?