tokat boya ekspertizi

Tokat Araç Boya Ekspertizi Tokat bölgesine hizmet veren, teknoloji altyapısını ve kadrosunu güçlü tutan Tokat oto ekspertiz olarak tarafsız hizmetler sunuyoruz. İkinci el araç satış işlemlerinde, alıcı ile satıcı arasındaki ilk diyalog aracın boya ve değişen parçası olup olmadığı konusundadır.

Araçların hangi bölümlerinin işlem gördüğü, nerelerinde boyama yapıldığı ancak oto ekspertiz işlemleri ile belirlenebilir. Bizler kontrolünü yaptığımız araçlar için rapor hazırlıyor ve doğru bilgilendiriyoruz.

Garantili Hizmet

Tokat oto ekspertiz olarak boya kontrolü başta olmak üzere araçlarla ilgili her türlü kontrolü tarafsız ve garantili olarak yapıyoruz. Araçlar üzerinde yaptığımız tüm testlerimizi alanında uzman personellerimiz ve özel geliştirilmiş yazılım programları ile yapıyoruz. Kaporta boya kalınlığı, renk farkı, değişme, hasar, arıza gibi tüm testleri başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Oto Ekspertiz Yaptırmak

İkinci el araç satın almak isteyenler, beğendikleri araçlar için ödeme yapmadan önce mutlaka oto ekspertiz yaptırmalıdır. İkinci el satılık araç ilanlarında, birçok araç için temiz olduğunu gösteren ilan içerikleri yer almaktadır.

Alıcıların, doğru bilgilere sahip olabilmesi için özellikle boya ekspertiz işlemlerini yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bazı işlemler, gözle ve elle anlaşılamaz. Bizler, özel sistemlerimiz ile araç üzerinde yapılan tüm işlemleri tespit ediyor ve hemen raporluyoruz.

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Otomobilini satacak olan ya da yeni otomobil alacaklar, Tokat oto ekspertiz firmamıza gelerek, detaylı olarak tüm kontrolleri yaptırabilirler. Firmamıza gelen tüm araçları, test alanına alıyor ve talep edilen kontrollere başlıyoruz.

Boya kontrolleri için özel ışıklandırılmış alana alıyor ve birden fazla ustamız, özel cihazlar ile araç kaporta bölümlerinin her yerini tek tek kontrol ediyorlar. Tüm ustalarımızın tespit ettiği sonuçlar, bilgisayar ortamında raporlanıyor ve test talep eden kişiye raporu teslim ediyoruz.

Boya Kontrolü

İkinci el araçlar için talep edilen ekspertiz işlemlerinde, boya mikron kontrolleri yapıyoruz. İlk olarak, araç tavan bölümünü inceliyoruz. Daha sonra sırasıyla, kapılar, ön kaput, çamurluklar, bağlantı yerleri yani tüm kaporta bölümünü tek tek inceliyoruz.

Yapılan ölçümlerdeki mikron değeri farklılıklarına göre o bölüme yapılan boya işlemlerini tespit ediyoruz. Boya kontrollerimizi, araç üzerinde tüm noktaları kontrol ederek yapıyoruz.

Hemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?