tokat araç dış ekspertizTokat Araç Dış Ekspertiz Araç sayısının çok fazla olması ve ülkemizde ikinci el araç piyasasının hareketliliği, oto ekspertiz hizmetlerinin önemini ortaya koymaktadır. Tokat oto ekspertiz firması olarak, ikinci el araç alış ve satışlarında, her türlü oto ekspertiz hizmetini veriyoruz. Araçlar yapılacak olan oto ekspertiz işlemleri, yapılacak işlem türüne göre çeşitlere ayrılmaktadır.

Oto Ekspertiz Aşamaları

Tokat oto ekspertiz olarak, müşterilerimizin talep ettiği bölümleri inceliyor ve raporlama yapıyoruz. Herkesin, araç hakkında bilmek istediği ya da test ettirmek istediği bölüm farklı olabilmektedir. Araç dış kontrollerinde, belirli aşamalar ile kontrollerimizi yapıyoruz.

Kontrol aşamalarımız şu şekildedir;

Çamurluk iç davlumbazları
Lastik ve jantlar
Farlar
Aynalar
Silecekler
Stop lambaları
Dörtlü flaşörler
Tüm kaporta
Tüm bu işlemleri, alanında uzmanlaşmış olan personellerimize yaptırarak, doğru tespitlerin yapılmasını sağlıyoruz.

Dış Görünüş

İkinci el araç satışlarında, müşteriler ilk olarak aracın dış görünüşüne bakarlar. Temiz ve sağlam görünen araçlar için yakından inceleme yapılır ve satın alma girişimleri başlar.

Satın almaya karar verdiğiniz, ikinci el araçları, firmamıza getirerek, istediğiniz bölümleri, uzmanlarımız ve yazılım programlarımız ile test ettirebilirsiniz. Dıştan iyi görünen ancak hasarlı olabilecek olan bölümleri bizler tespit ederek sizler için raporluyoruz.

Kaporta Testi

Tokat oto ekspertiz hizmetlerimizi tüm Tokat bölgesine sunuyoruz. Firmamız gelen tüm araçların her türlü kontrolünü yapıyoruz. Araç dış ekspertiz işlemlerinde, en çok kaporta ve boya testi işlemleri talep ediliyor.

Yaptığımız kontrollerde, hasarlı ve değişen parça olup olmadığını, hangi bölümlerde boya bulunduğunu tespit ediyoruz. Yapacağınız tespit ve raporlamalar, araçların gerçek değerinin hesaplanmasına yardımcı olmaktadır.

Ne kadar iyi işçilik yapılsa da kaporta üzerinde sonradan yapılan işlemleri tespit ediyoruz.

Oto Ekspertiz Yaptırılmalı mı?

İkinci el otomobil satın alma işlemleri öncesinde, oto ekspertiz işlemlerinin yaptırılması hem alıcı hem de satıcı açısından önemlidir.

Yapmış olduğumuz oto ekspertiz işlemleri ile araçların mevcut durumunu tespit ediyor ve gerçek değerinde satış işlemlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Alıcıların, satın aldıkları aracı daha iyi tanımaları ve geçmişi hakkında bilgi sahibi olabilmesi için oto ekspertiz mutlaka yaptırılmalıdır.

Hemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?