tokat araç motor ekspertiziTokat Araç Motor Ekspertizi hizmetleri İkinci el araç tercih edenler için mutlaka satın alma öncesinde yaptırılması gereken bir durumdur. Çünkü satın alma sürecinde pişmanlık yaşanmamak adına aracın her detayını bilmek gereklidir. Bu yüzden alacağınız ikinci el araçlarda mutlaka ekspertiz bakımını yaptırmalısınız.

Bu alanda bizler Tokat Oto Ekspertiz olarak alanımızda en iyi hizmeti vermek adına gayret etmekteyiz. Bir araç için ekspertiz bakımının oldukça faydalı olduğu bilincinde olup, buna göre davranmaktayız.

Eğer aracı satın alma sürecinde ekspertiz kontrolünü yaptırmazsanız, ileri zaman içinde ciddi zararlara uğrayabilirsiniz.

Bu hem maddi hem de manevi şekilde olabilmektedir. Kontrolsüz bir şekilde kullanılan araçlar zaman içinde motorda aşınmalar, yağ kaçakları, yağ yakması ve motorun üflemesi gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

İleri zamanda bu tarz sorunlarla karşılaşmak, tamamen hem zaman kaybı hem maddi bir masraf hem de uğraş gerektirmektedir. Tabii bunlara ek olarak da can kaybınıza mal olabilmektedir.

Firmamızda Motor Oto Ekspertiz Testinde Yaptığımız Kontroller

Motor korucuyu kapağı kontrolü,
Soğuma suyu hortum ve sızdırmaz kontrolü,
Klima boru kontrolü,
Motor ısı ve ses izolasyon kontrolü,
Radyatör klima suyu kontrolü,
Yağ seviye kontrolü,
Enjektör kontrolü,
Akü kontrolü,
Fren hidrolik kontrolü,
Motor genel durum kontrolü,
Motor elektrik tesisat ve kablo kontrolü,
Turbo genel durum kontrolü,
Kayışların kontrolü,
Antifriz kontrolü,
Hidrolik direksiyon kontrolü,
Motor ses kontrolü,
Soğutma fanı kontrolü,
Hava filtresi kontrolü, gibi araç içinde daha çok detayları kontrol etmekteyiz.

Bu kontroller doğrultusunda alacağınız aracı daha emin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede sizlere sürpriz masraf çıkarmaz ve kontrollü bir şekilde aracınızı sürebilirsiniz. Unutmayın ki motor aracın bir kalbidir ve hiçbir şekilde hata kaldırmaz.

Güvenli oto ekspertiz

Tokat Oto Ekspertiz olarak sizlere en detaylı hizmeti sağlamak için çabalamaktayız. Yukarıda bahsettiğimiz tüm hizmeti eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek, sizlere en konforlu sürüş keyfini sunmaktayız.

Hemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?