tokat araç iç ekspertizi
Tokat araç iç ekspertizi hizmetleri Yeni bir araç satın almak istediğinizde, eksiksiz ve hasarsız olmasını istersiniz. Beğendiğiniz araçların durumlarını öğrenebilmek için Tokat oto ekspertiz olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Servisimize getireceğiniz araçların tüm kontrollerini yapıyor ve sizlere rapor ile bildiriyoruz. Araç iç donanımlarının sağlam olması önemlidir. Araç içerisinde bulunan tüm donanımların çalışma durumları ve performansları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

İç Ekspertiz

Tokat oto ekspertiz olarak, her marka ve model araç üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Araçların, iç donanımları, marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Bizler tüm donanımların çalışma durumlarını ve arızalarını tespit ediyoruz.

Araç içi ekspertiz işlemlerinde kontrol ettiğimiz bölümler şunlardır;

Klima
Cam otomatikleri
Koltuk ayarları
Radyo çalar
Korna ve sinyal kolları
Elemanlarımız, sürücü koltuğuna oturulduğunda, sürücünün kullanabileceği tüm donanımları tek tek kontrol etmektedir.

Tüm Kontroller

Araç iç kontrollerinde, sadece gözle görülen, kumanda kolları ve düğmeleri bölümlerini incelemiyoruz. Havalandırma sistemi, klimanın çalışma durumu, araç baskı balata ve fren balataları gibi tüm kontrolleri bu kapsamda yapıyoruz. Elektronik ve mekanik sistemlerle birlikte, araç iç tavanı, döşeme durumları, iç aydınlatmalar kontrol ettiğimiz bölümlerdir.

Klima Testi

Tokat oto ekspertiz olarak, ikinci el araçlarda, arızalı parça ve sistemleri tespit ediyoruz. Araç içi ekspertiz testlerimizde, klima özellikle kontrol ettiğiniz bir bölümdür.

Her şeyi sağlam olsa bile kliması arızalı olan bir araç için ek masraf var demektir. Elemanlarımız, araç klimasını çalıştırarak, çalışma durumunu kontrol ediyor.

Yapılan kontrollerde, arıza ya da gaz eksikliği durumunu tespit ederek alıcıya bildiriyor. Bu satın alma işlemi öncesinde aracın ne kadar masrafının olabileceğini gösterecektir. Klima masrafları çok olabileceğinden, satış pazarlığı buna göre yapılabilecektir.

Oto Ekspertiz Güvenilir mi?

Firmamız, denetime açık ve garantili hizmet veren bir kuruluştur. Otomobiller üzerinde yaptığımız tüm testlerimizde özel yazılımlar kullanmakta ve hata payını minimuma düşürmekteyiz.

Tüm elemanlarımız, profesyoneldir ve araçların her bölümünün kontrolü için farklı elemanlar kullanmaktayız. Farklı elemanlar ile yaptığımız ekspertiz işlemlerinin tarafsız ve bağımsız olduğunu, oto ekspertiz işlemlerinin güvenilir olduğunu gösteriyoruz. Tüm arıza testleri, bilgisayar ile kontrol edilmektedir.

Hemen Ara
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?