Auto Kale Oto Ekspertiz uzun yıllardan beri 2. el araç alımlarında satıcılara ve alıcılara büyük hizmetler sağlamıştır. Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen yapısıyla ülkemizin bir çok il ve ilçesine bayilik açmış, hizmet potansiyelini de genişletmiştir. İl bazında açılan bayiliklerden biri olan Tokat Oto Ekspertiz uygun fiyatları, uzman kadrosu ve güvenilir hizmetiyle ön plana çıkmaktadır.

Tokat Oto Ekspertiz

Tokat Oto Ekspertiz, Auto Kale Oto Ekspertiz firmasının il bazında açılan bayilerinden biridir. Ekspertiz alanınd a tüm hizmetleri sağlamasının yanı sıra hizmeti sağlan uzman kadrosuyla başarılı Oto Raporlar imza atmıştır. Ülkemizde 2. el araç satışlarında görebileceğiniz bir çok ilan ve buna dayalı araç fiyatları vardır örneğin “Polisten Temiz”, “Sağlıkçıdan 0 Gibi” ve benzeri.

Bu ilanlarda anlatılmak istenen ise alıcıya güven sağlamak ya da aracın detaylı incelemeye sokulmak istenmemesi denilebilir. Oto Ekspertiz de işte tam bu noktada devreye girerek aracın değerini hesaplıyor, rapor hazırlıyor ve alıcıyı araç hakkında detaylı şekilde bilgilendiriyor.

Tokat Oto Ekspertiz Ücrete Dahil Sizlere Hangi Hizmetleri Sağlıyor

Tokat Oto Ekspertiz uygun fiyatları ile bölgesinde büyük ilgi çekiyor. Özellikle geniş hizmet yelpazesi sayesinde hazırlanan raporların daha detaylı olması alıcıların akıllarında şüphe kalmamasını sağlıyor. Bunu sağlarken de bir çok firmaya göre daha düşük ücret talebinde bulunması ayrı bir tercih sebebi oluyor. İşte Auto Kale Tokat Oto Ekspertiz ‘in sizlere sağladığı hizmetler:

Araç Alt Ekspertiz

Kaporta Boya

Motor Ekspertiz

İç Ekspertiz

Dış Ekspertiz

OBD Beyin Testi

Süspansiyon Testi

Fren Testi

Dyno Testi

Airbag ( Hava Yastığı) Kontrolü

Ekspertiz fiyatları çerçevesine dahil bu hizmetlerin bir çok alt başlığı yer almakta. Fiyatlara dahil tüm bilgileri görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm bu testler uzman kadromuz tarafından yapıldıktan sonra detaylı bir oto rapor hazırlanır ve alıcıya sunulur. Rapor hazırlanırken her bir ayrıntı dikkate alınır bu sayede alıcı nasıl bir araçla karşı karşıya olduğunu öğrenmiş olur. Bu da aracın asıl değerini ortaya çıkartmaktadır. Ekspertiz işleminin tek amacı elbette aracın gerçek değerini ortaya çıkartmak değildir.

Tokat Oto Ekspertiz Hizmet Amaçları Nelerdir?

Tokat Oto Ekspertiz işlemleri bir çok soruya cevap bulmaya yöneliktir. Ekspertiz hizmetinin asıl amacı aracın asıl değerini öğrenmek gibi dursa da bunun yanında bir çok amacı daha vardır. Bunlara kısaca örnek vermek gerekirse “Aracın değişen bir parçası var mı?”, “Kısa zamanda ya da uzun vaade de oluşabilecek sorunlar nelerdir”, “Kaza kaydı dışında bırakılmış bir hasar var mı?” ve benzeri sorular ve cevapları sıralanabilir.

Bu sayede alıcı sadece aracın değerini öğrenmekle kalmaz aracın performansı konusunda da bilgi sahibi olur. Özellikle yol testinden sonra elde edilen veriler çok değerlidir. Bu testin akabinde elde edilen veriler Tokat Oto Ekspertiz bünyasinde çalışan uzmanlar tarafından detaylıca incelenir. Aracın kronik ya da yaşına bağlı sorunlar yaşaması normal gözükse de nedenlerine kadar inilerek gerekli olduğunda hangi işlemlerin yapılması gerektiğini de alıcıya ve satıcıya bildirmektedir. Kısaca genel bir amaç belirlemek gerekirse oto raporları aslında her iki tarafında mağdur etmemektir. Aracın değerini ve ömrünü hesaplamakta denilebilir.

Tokat Oto Ekspertiz Fiyatları

Tokat Oto Ekspertiz Fiyatları konusuna gelecek olursak, uygun fiyatla ve güvenilir hizmetiyle ön plana çıktığını zaten belirtmiştik. Auto Kale Tokat Ekspertiz fiyatları günümüz de yer alan bir çok firmaya nazaran daha düşük bir rakama tekabül etmektedir.

Bunun nedeni ise Auto Kale Oto Ekspertiz firmasının uzun yıllardan beri var olması ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olmasıdır. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurularak hesaplanan fiyatlar sizlerinde tahmin edebileceği üzere daha makul kabul edilir. Tabi ki uygun fiyatladışında zaman zaman oto ekspertiz fiyatları için uygulanılan kampanya ve indirimler de yer almaktadır.